14 czerwca 2010

PS

No przecież mnie zaraz jasny szlag trafi z tym ju tubem i znikającymi piosenkami!! blur - oficjalny kanał zablokowany przez cholerną, komercyjną, mamoniastą Emi, czy jak jej tam!! a teraz moja najukochańsza, najulubieńsza i najwspanialsza wersja Sia " I go to sleep" - zniknęła!! Ja rozumiem, że artyści mogą nie lubić być okradani z własnej twórczości, ale to przecież nie artyści, tylko ci cholerni krwiopijcy, którzy nie robią nic poza ciągnięciem profitów z cudzej harówki!!

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

A mnie wnerwia komunikat - ten film jest niedostepny w Twoim kraju - A co to mój kraj to gorszy jakiś ? Się wycwaniłam i wchodzę na numerze IP amerykańskim ;))))

magenta pisze...

Artyści mają najlepszą reklamę i rosnącą popularność. To krwiopijców krew zalewa, jak widzą ilość wejść na koncie youtubowym, a nie własnym, a z artystą i tak się nie dzielą.

Kadarka pisze...

Jak sobie sama nie zrobisz filmiku, nie dodasz wizji i fonii, to będziesz złodziejem i zmieniaczem autorskich ścieżek. Odstraszają mnie puste tuby przy notkach (moich) i za diabla nie mogę sobie przypomnieć co tam było. Przykro, bo kiedyś były ważne.
Wiec dlatego na własnym profilu wypożyczyć pieśni, których nigdy nie wymyślę?

lelevina pisze...

Duszko: no i jeszcze ten komunikat! a on jest dlatego, że się wytwórnie płytowe zdenerwowały na nasz kochany kraj za ilość piratów. że niby nikt ich nie okradł tak jak Polacy. ale jak niektóre płyty cd kosztują po 80 zł, albo i więcej - to nie jest rozbój w biały dzień. grrr!!

Magenta: owszem - nie dzielą się, dlatego mnie krew zalewa! a ile zespołów się stało sławnymi tylko i wyłącznie dzięki ju tubowi! Arctic Monkeys, żeby daleko nie szukać...

Kadarka: wrzucam dużo muzyki na bloga i też już pełno pustych linków. staram się jakoś zalepiać te dziury, szukać innych wersji, ale czasem tylko jedna wersja jest tą genialną i wartą posłuchania. miałam nadzieję, że jakoś pozałatwiają te sprawy. niektóre wytwórnie potworzyły swoje własne kanały na ju tubie i wszystko jest ok, bo mają wpływy z reklam i z wejść. myślę, że to jest ten moment, kiedy dokonuje się na naszych oczach ewolucja-rewolucja. ale niektórzy z owładniętych mamoną ramoli najwyraźniej tego nie widzą...

Anonimowy pisze...

No tak widzę , że nie tylko mnie wkurza Youtube :) Słyszałam , że będzie coraz gorzej , ale to chyba nie dziwi , gdy w grę wchodzą tak ogromne zyski :):)

lelevina odpowiada i pisze...

Anaste: a bo to tak na ludzi pieniądze działają. mam nadzieję, że ktoś w końcu pójdzie po rozum do głowy:)